SUPA24
Overig
Overig
Overig
218 569 €
(1 987 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
110 m²
Rua Cônego Nery, Campinas

slaapkameratypical
vlak110 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Excelente oportunidade para morar ou investir! Apartamento bem localizado na Vila Itapura, com fácil acesso ao taquaral, cambuí, centro. Em uma locali...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Rua Cônego Nery, Campinas
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis