SUPA24
Overig
Overig
Overig
169 165 €
(2 286 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
74 m²
Rua Luis Otávio, Campinas

slaapkameratypical
vlak74 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento espetacular no Condomínio Tálipo ? Campinas

Excelente oportunidade! Apartamento de 74 m², com 2 dormitórios (sendo 1 suíte), decorado com...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Rua Luis Otávio, Campinas
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis