Lijst met aanbiedingen
27
27
27
152 930 €
(1 529 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
100 m²
Campinas
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
100 m²
badkamers
2+
Excelente oportunidade no Cambuí!
Apartamento com 100m² de área útil, totalmente reformado e pronto para morar.
Destaques do imóvel:
3 dormitórios,...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Weergave
Na de reconstructie
Natuurlijk licht
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
2dagen
Bijgewerkt:
2dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Campinas
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.