SUPA24
Overig
Overig
Overig
51 250 €
(466 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
110 m²
Rua Luis Octávio, Campinas

slaapkameratypical
vlak110 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento à venda no Botafogo - Campinas

Excelente apartamento com 110 m² de área útil!

Oportunidade imperdível: valor abaixo de mercado, ideal pa...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Rua Luis Octávio, Campinas
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis