SUPA24
Overig
Overig
Overig
111 734 €
(2 377 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
47 m²
Avenida Benjamin Constant, Campinas

slaapkameratypical
vlak47 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Localizado no prestigiado bairro Cambuí, este apartamento de 47 m² oferece uma excelente oportunidade para quem busca conforto, praticidade e qualidad...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 26dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Avenida Benjamin Constant, Campinas
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis