SUPA24
Overig
Overig
Overig
20 336 €
(384 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
53 m²
Rua General Osório, Campinas

slaapkameratypical
vlak53 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Excelente sala comercial no coração da cidade .
Conjunto recém reformado, com piso frio em todas as salas .
São 3 salas no total, sendo todas bem dist...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 25dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Rua General Osório, Campinas
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2