Lijst met aanbiedingen
18
18
18
493 113 €
(3 793 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
130 m²
6a Avenida, Camboriú
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
130 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
OPORTUNIDADE!!!! Apartamento Frente mar à Venda Mobiliado e Pronto para Morar Balneário Camboriú
Excelente oportunidade para quem busca conforto, p...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
7dagen
Bijgewerkt:
7dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
6a Avenida, Camboriú
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.
Geef het exacte adres op.
Kaart vergroten
Openbare voorzieningen
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper