SUPA24
Overig
Overig
Overig
65 755 €
(1 879 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
35 m²
RUA MAR DO NORTE, Cabedelo

slaapkameratypical
vlak35 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Um empreendimento completo com toda segurança, conforto e lazer que você merece. Preço e disponibilidade do imóvel sujeitos a alteração sem aviso prév...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 13dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

RUA MAR DO NORTE, Cabedelo
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Trovu Imobiliária