Lijst met aanbiedingen
30
30
30
432 554 €
(2 622 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
165 m²
Avenida Oiapoque, Barueri
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
165 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
EDIFICIO MONT BLANC - CENTRO DE ALPHAVILLE
Apartamento alto padrão, localizado no centro de Alphaville.
165,00m², andar baixo, 03 suítes, 03 vagas, ...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Vloer
Weergave
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
gebouwtype:
Ander
Apparatuur:
Ander
Leeftijd van het aanbod:
14dagen
Bijgewerkt:
7dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Avenida Oiapoque, Barueri
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.