SUPA24
Overig
Overig
Overig
570 821 €
(2 187 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
261 m²
Barueri

slaapkameratypical
vlak261 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Luxuoso apartamento com 261m² ricamente mobiliado com 4 suítes, 3 vagas, andar alto.
Qualidade de vida e uma excelente localização!

Ander
Leeftijd van het aanbod: 15dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Barueri
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Sunrise Alpha Negócios Imobiliários