SUPA24
Overig
Overig
Overig
112 451 €
(2 205 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
51 m²
Barueri

slaapkameratypical
vlak51 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

* Le Bougainville *

Cod: 28481

O Le Bougainville é um flat residencial localizado em Alphaville, condomínio fechado que fica em Barueri, cidade a ce...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 18dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Barueri
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Só Flats Negócios Imobiliários Ltda-Me