SUPA24
Overig
Overig
Overig
102 341 €
(1 624 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
63 m²
Barra Velha

slaapkameratypical
vlak63 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Jardim da Costa Beach Club – Pré-Lançamento Exclusivo na Praia Central de Barra Velha/SC ️
O Jardim da Costa Beach Club representa uma nova referência...

Parameters

Gegenereerd door AI

VloerGebouwtypeOpen leefruimteAparte keukenBadDouchecabineApart toiletHalKeukenapparatuurHaardWaterverwarmerWasmachineSlimme apparatenBeveiligingHouten vloerStoepHoge plafondsHouten balkenNa de reconstructieReconstructie noodzakelijkNatuurlijk lichtDonker interieurPlantenModerne stijlRustieke stijlGeschikt voor huisdierenGemeubileerdCommercieel

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Barra Velha
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Imobiliária Manacá venda e locação de Imóveis Barra Velha SC