SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 196 216 €
(1 595 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
750 m²
Avenida Boa Viagem

slaapkameratypical
vlak750 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Vista Panorâmica para o Mar:

Esta cobertura excepcional oferece uma experiência única de luxo e comodidade na deslumbrante Avenida Boa Viagem, Recife...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Avenida Boa Viagem
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2