SUPA24
Overig
Overig
Overig
590 377 €
(2 203 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
268 m²
Avenida Boa Viagem

slaapkameratypical
vlak268 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

O Mirante Capibaribe é inspirado nos seus maiores desejos. O Mirante Capibaribe possui apartamentos com 4 suítes em 268m², 4 vagas de garagem e está l...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Avenida Boa Viagem
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2