SUPA24
Overig
Overig
Overig
3 489 000 €
(997 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
3.500 m²
Hawken Drive, St Lucia

slaapkameratypical
vlak3.500 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Luxury Mount Royal Saint Lucia Holiday Complex For Sale in Golf Ridge Saint Lucia CaribbeanEsales Property ID: es5553363Mount Royal Villas,Belle Vue,G...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 208dagen
Bijgewerkt: 169dagen

Plaatsen

Hawken Drive, St Lucia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Esales Property LTD.

Peter Chambers