SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 495 000 €
(9 967 € / m²)
Verkoop
2
2+
150 m²
Carretera dels Plans

slaapkamer2
vlak150 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Duplex for sale on the Escàs road, close to the center with all its shops, services, and the cable car that takes you to the slopes of Grandvalira Res...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveHouten vloerDouchecabineHaardNa de reconstructieNatuurlijk lichtModerne stijl

Ander
Leeftijd van het aanbod: 162dagen
Bijgewerkt: 38dagen

Plaatsen

Carretera dels Plans
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Andorra SIR