SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 200 000 €
(7 362 € / m²)
Verkoop
3
2+
163 m²
Rotonda del Tarter

slaapkamer3
vlak163 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Discover this stunning new property located in El Tarter. With a surface area of 163.91 m², this home offers a modern and spacious environment to enjo...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasOpen leefruimteHaardKeukenapparatuurSlimme apparatenStoepNa de reconstructieNatuurlijk lichtModerne stijl

Ander
Leeftijd van het aanbod: 237dagen
Bijgewerkt: 236dagen

Plaatsen

Rotonda del Tarter
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Andorra SIR