Lijst met aanbiedingen
9
9
9
123 500 €
(1 544 € / m²)
Verkoop
3
1
80 m²
Bulevardi i Pishave, Bashkia Kavajë
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
3
vlak
80 m²
badkamers
Výhodná cena!
Moje nemovitost u moře je licencovaná česká realitní společnost (s.r.o.) s ověřenými recenzemi od stovek spokojených klientů. Patříme m...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Tillen
internet
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Douchecabine
Keukenapparatuur
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Persoonlijk
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
113dagen
Bijgewerkt:
113dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Bulevardi i Pishave, Bashkia Kavajë
Kaart vergroten
Openbare voorzieningen
MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski
Bc. Mariyana Vasileva DiS.
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper
MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski
Bc. Mariyana Vasileva DiS.
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper