SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
400 000 €
(2 667 € / m²)
Verkoop
2
2+
150 m²
Rruga e Currilave, Bashkia Durrës

slaapkamer2
vlak150 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Discover a unique opportunity to own a premium apartment in one of the most prestigious coastal locations of Durrës – the highly sought-after Dyrrakiu...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 6dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Rruga e Currilave, Bashkia Durrës
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CENTURY21 ATLANTIC