SUPA24
Overig
Overig
Overig
187 125 €
(1 396 € / m²)
Verkoop
3
1
134 m²
Bashkia Durrës

slaapkamer3
vlak134 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Koupě nemovitosti v zahraničí může být jednodušší, než si myslíte – přímo v Albánii se o Vás postará český makléř, který zde dlouhodobě žije a zná mís...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 52dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Bashkia Durrës
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

REALMAN REALMAN

Apartmány Albánie - JRS real s.r.o.