SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
6 500 €
(186 € / m²)
Huur
1
1
35 m²
Calle de la Princesa, Madrid

slaapkamer1
vlak35 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Se alquila acogedor estudio exterior en plena Calle Princesa, ideal para quienes buscan comodidad y ubicación céntrica.

Ander
Leeftijd van het aanbod: 24dagen
Bijgewerkt: 19dagen

Plaatsen

Calle de la Princesa, Madrid
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CENTURY 21 Gallery