SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
5 710 €
(63 € / m²)
Huur
3
2+
90 m²
CALLE ARIBAU, Barcelona

slaapkamer3
vlak90 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Apartamento amueblado disponible para alquiler temporal en Sant Gervasi - Galvany, Barcelona. Listo para entrar a vivir, ofrece un espacio cómodo y fu...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 491dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

CALLE ARIBAU, Barcelona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Ukio