SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
725 000 €
(2 589 € / mq)
Vendita
6+
2+
280 mq
Kampus, Pınarbaşı Mahallesi

camera da letto6+
piatto280 mq
bagni2+
sollevare
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Türkiye'de Akdeniz kıyısında denizin, güneşin, mutluluğun ve huzurun şehri Antalya’da, Buy Home Antalya firması portföyündeki benzersiz projeleri ile ...

Altro
Età dell'offerta: 218giorni
Aggiornato: 95giorni

Località

Kampus, Pınarbaşı Mahallesi
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Buy Home Antalya Emlak İnşaat Ltd Şti