SUPA24
Altro
Altro
Altro
303 000 €
(3 987 € / mq)
Vendita
2
1
76 mq
Esentepe

camera da letto2
piatto76 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggio
statoNuova costruzione
seminterrato
terrazzaNO

Descrizione

Jsme na místě a jsme první české zastoupení na Kypru. Díky tomu vám můžeme nabídnout ty nejlepší cenové nabídky investičních i rekreačních nemovitostí...

arredato
Età dell'offerta: 264giorni
Aggiornato: 192giorni

Località

Esentepe
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Infolinka TvůjKypr