SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
550 000 €
(1 618 € / mq)
Vendita
1
2+
340 mq
Alanya Kavşağı

camera da letto1
piatto340 mq
bagni2+
sollevare
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

Alanya'nın gözde bölgesi Konaklı'da yer alan bu muhteşem daire, sizleri bekliyor!* Dairenin Özellikleri:- *Konum*: Alanya/Konaklı- *Manzara*: Muhteşem...

arredato
Età dell'offerta: 490giorni
Aggiornato: 490giorni

Località

Alanya Kavşağı
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

BEST HOUSE ALANYA