SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
52 000 €
(1 000 € / mq)
Vendita
2
1
52 mq
Konak Cd

camera da letto2
piatto52 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Alanya’nın hızla değer kazanan bölgelerinden Avsallar’da yer alan bu 1+1 daire, modern site konsepti ve sosyal olanaklarıyla hem yaşam hem de yatırım ...

Altro
Età dell'offerta: 2giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Konak Cd
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

BEST HOUSE ALANYA