SUPA24
Altro
Altro
Altro
280 000 €
(2 979 € / mq)
Vendita
4
1
94 mq
Avenida La Alcazaba, Vera

camera da letto4
piatto94 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggio
statoNuova costruzione
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

V srdci příjemného rezidenčního projektu ve Verě nabízíme 42 pečlivě navržených jednotek, které osloví široké spektrum životních stylů a představ o id...

Non arredato
Età dell'offerta: 59giorni
Aggiornato: 28giorni

Località

Avenida La Alcazaba, Vera

Servizi civici

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič