SUPA24
Altro
Altro
Altro
344 000 €
(4 000 € / mq)
Vendita
3
1
86 mq
Avenida Jaén, Rojales

camera da letto3
piatto86 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Uzavřený rezidenční komplex bytů ve středomořském stylu se 2 ložnicemi. Ideální pro ty, kteří hledají pohodlný a funkční domov, aby si mohli užívat kl...

Non arredato
Età dell'offerta: 128giorni
Aggiornato: 33giorni

Località

Avenida Jaén, Rojales

Servizi civici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA