SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
660 000 €
(5 116 € / mq)
Vendita
3
2+
129 mq
Carrer del Morell, Reus

camera da letto3
piatto129 mq
bagni2+
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Aquest pis de luxe en venda de 129 m² construïts, està ubicat en una urbanització privada de gran nivell, que disposa d'excel·lents serveis com ara: p...

Altro
Età dell'offerta: 70giorni
Aggiornato: 70giorni

Località

Carrer del Morell, Reus
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Atipika Lifestyle Properties