SUPA24
Altro
Altro
Altro
201 000 €
(2 577 € / mq)
Vendita
3
1
78 mq
Avenida de España, Pulpí

camera da letto3
piatto78 mq
bagni1
sollevare
parcheggio
statoNuova costruzione
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

V rezidenční čtvrti Mar de Pulpí pod názvem Los Narcisos, fáze 7, vzniká moderní bydlení jen několik kroků od pláží La Entrevista a Los Nardos na jiho...

Parzialmente arredato
Età dell'offerta: 2giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Avenida de España, Pulpí

Servizi civici

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič