SUPA24
Altro
Altro
Altro
385 000 €
(4 278 € / mq)
Vendita
3
1
90 mq
Calle Doma, Mijas

camera da letto3
piatto90 mq
bagni1
sollevare
parcheggio
statoNuova costruzione
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

V okouzlujícím prostředí Las Lagunas de Mijas stojí exkluzivní rezidenční komplex deseti pečlivě navržených apartmánů a bytů v přízemí, které nabízejí...

Non arredato
Età dell'offerta: 65giorni
Aggiornato: 65giorni

Località

Calle Doma, Mijas

Servizi civici

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič