SUPA24
Altro
Altro
Altro
750 000 €
(7 653 € / mq)
Vendita
3
1
98 mq
Paseo del Peru, Marbella

camera da letto3
piatto98 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggio
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

Apartmán u pláže - Elviria, Marbella

Tento elegantní přízemní apartmán se nachází v prestižním komplexu Estrella del Mar v klidném a zeleném prostřed...

Non arredato
Età dell'offerta: 31giorni
Aggiornato: 31giorni

Località

Paseo del Peru, Marbella

Servizi civici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA