SUPA24
Altro
Altro
Altro
1 019 000 €
(9 264 € / mq)
Vendita
3
1
110 mq
Calle Cañete, Marbella

camera da letto3
piatto110 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggio
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

Tento výjimečný apartmán se nachází v prestižní oblasti Sierra Blanca, jedné z nejexkluzivnějších rezidenčních enkláv v Marbelle, kde se v dokonalé ha...

Non arredato
Età dell'offerta: 104giorni
Aggiornato: 33giorni

Località

Calle Cañete, Marbella

Servizi civici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA