SUPA24
Altro
Altro
Altro
819 000 €
(6 067 € / mq)
Vendita
3
1
135 mq
Avenida de España, Marbella

camera da letto3
piatto135 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggio
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

Luxusně zrekonstruovaný designový apartmán s jedinečným výhledem na moře v La Mairena, jen pár minut od Marbelly. Jeho poloha na jihu poskytuje nádher...

Non arredato
Età dell'offerta: 122giorni
Aggiornato: 27giorni

Località

Avenida de España, Marbella

Servizi civici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA