SUPA24
Altro
Altro
Altro
1 370 000 €
(10 301 € / mq)
Vendita
4
1
133 mq
Calle Marbella, Málaga

camera da letto4
piatto133 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggio
statoNuova costruzione
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

Nový vývoj: Ceny od 990 000 € do 1 600 000 €. [Ložnice: 3 - 4] [Koupelny: 3 - 4] [Zastavěná plocha: 129 m2 - 138 m2].

Non arredato
Età dell'offerta: 155giorni
Aggiornato: 32giorni

Località

Calle Marbella, Málaga

Servizi civici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA