SUPA24
Altro
Altro
Altro
1 170 000 €
(16 714 € / mq)
Vendita
3
1
70 mq
avinguda d'Es Capdellà, Calvià

camera da letto3
piatto70 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggio
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

PUERTO PORTALS (MALLORCA)Apartmán v první linii s bazénem a pláží ve vybrané oblasti Puerto Portals na Mallorce. Má dvě ložnice a dvě koupelny, velkou...

Non arredato
Età dell'offerta: 153giorni
Aggiornato: 29giorni

Località

avinguda d'Es Capdellà, Calvià

Servizi civici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA