SUPA24
Altro
Altro
Altro
1 120 000 €
(7 467 € / mq)
Vendita
5
1
150 mq
Calle Pacheca Alta, Benahavís

camera da letto5
piatto150 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggio
statodopo la ricostruzione
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

Tento vytříbený apartmán v Acosta Los Flamingos se nachází v jedné z nejprestižnějších lokalit na pobřeží Costa del Sol a nabízí dokonalou kombinaci m...

Non arredato
Età dell'offerta: 58giorni
Aggiornato: 39giorni

Località

Calle Pacheca Alta, Benahavís

Servizi civici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA