SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
994 000 €
(10 354 € / mq)
Vendita
2
2+
96 mq
Rambla de Catalunya, Barcelona

camera da letto2
piatto96 mq
bagni2+
sollevareNO
parcheggioNO
statoNuova costruzione
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Aquest encantador pis, a estrenar, es troba en una finca antiga cuidadosament rehabilitada en plena Quadrat d'Or, una de les zones més prestigioses de...

Altro
Età dell'offerta: 490giorni
Aggiornato: 63giorni

Località

Rambla de Catalunya, Barcelona
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Atipika Lifestyle Properties