SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
2 390 000 €
(11 116 € / mq)
Vendita
2
2+
215 mq
Rambla de Catalunya, Barcelona

camera da letto2
piatto215 mq
bagni2+
sollevareNO
parcheggioNO
statoNuova costruzione
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Àtic d'obra nova en venda a la Rambla Catalunya, ubicat al cor del barri de La Dreta de l'Eixample. Aquesta zona cèntrica també es coneix com el "Quad...

Altro
Età dell'offerta: 491giorni
Aggiornato: 491giorni

Località

Rambla de Catalunya, Barcelona
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Atipika Lifestyle Properties