SUPA24
Altro
Altro
Altro
115 000 €
(2 738 € / mq)
Vendita
2
1
42 mq
Terchová, Terchová

camera da letto2
piatto42 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť na investíciu v srdci Malej Fatry, v malebnej obci Terchová, ktorá je známa svojou nádhernou prírodou a turist...

Non arredato
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

Terchová, Terchová
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

1. Reality Rent, s.r.o.

Andrea Smetanová