SUPA24
Altro
Altro
Altro
161 999 €
(2 746 € / mq)
Vendita
2
2+
59 mq
SNP, Báhoň

camera da letto2
piatto59 mq
bagni2+
sollevare
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

ZNOVA V PREDAJI !!!

Na predaj posledný 2-izbový byt s predzáhradkou od 166 999 € v projekte Rezidencia Potôčik – moderné bývanie v prírode, len 23 mi...

Misto
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

SNP, Báhoň
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Prom Real s.r.o.

Mgr. Michal Marták