SUPA24
Altro
Altro
Altro
153 320 €
(2 839 € / mq)
Vendita
2
1
54 mq
Wrocław

camera da letto2
piatto54 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

WOMBAT Nieruchomości oferuje na sprzedaż - wygodna nieprzegrana inwestycja !-do zamieszkania lub pod wynajem. Przytulne Mieszkanie 2 pokojowe którego...

Pavimento:
7. piano di 10
Età dell'offerta: 2giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Wrocław
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Wombat Nieruchomości

Uliana Romanovska - Wombat Nieruchomości