SUPA24
Altro
Altro
Altro
172 358 €
(4 309 € / mq)
Vendita
2
1
40 mq
Świeradowska, Wrocław

camera da letto2
piatto40 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

WYKOŃCZONE POD KLUCZ !!! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-...

Altro
Età dell'offerta: 80giorni
Aggiornato: 80giorni

Località

Świeradowska, Wrocław
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Biuro Nieruchomości Joanna Brechun

JOANNA BRECHUN