SUPA24
145 976 €
(3 173 € / mq)
Vendita
2
1
46 mq
Gorlicka, Wrocław

camera da letto2
piatto46 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standa...

Altro
Età dell'offerta: 167giorni
Aggiornato: 165giorni

Località

Gorlicka, Wrocław
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Biuro Nieruchomości Joanna Brechun

JOANNA BRECHUN