SUPA24
Altro
Altro
Altro
149 749 €
(4 279 € / mq)
Vendita
2
1
35 mq
Warszawa

camera da letto2
piatto35 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
stato
seminterrato
terrazzaNO

Descrizione

Sprzedam mieszkanie w doskonałej lokalizacji Warszawy przy ulicy Okopowej. Jest to idealna inwestycja dla osób szukających pierwszego mieszkania, jak ...

Altro
Età dell'offerta: 458giorni
Aggiornato: 442giorni

Località

Warszawa
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Dominika Lewandowska