SUPA24
Altro
Altro
Altro
54 005 €
(1 174 € / mq)
Vendita
3
1
46 mq
Wągrowiec

camera da letto3
piatto46 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Oferta sprzedaży mieszkania * Lokalizacja: Wągrowiec, ul. Średnia * Rodzaj nieruchomości: Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą * P...

Altro
Età dell'offerta: 290giorni
Aggiornato: 52giorni

Località

Wągrowiec
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

FURMAN24

Iwona Kulczyńska