SUPA24
Altro
Altro
Altro
84 548 €
(1 838 € / mq)
Vendita
2
1
46 mq
Trzcianka

camera da letto2
piatto46 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterrato
terrazzaNO

Descrizione

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila...

Altro
Età dell'offerta: 49giorni
Aggiornato: 34giorni

Località

Trzcianka
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Grupa Furman Nieruchomości

Sandra Schaefer