SUPA24
Altro
Altro
Altro
70 748 €
(1 310 € / mq)
Vendita
2
1
54 mq
Tarnów

camera da letto2
piatto54 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,3 m², położone na I piętrze niewielkiego, dwukondygnacyjnego budynku przy ul. Kasztanowej...

Pavimento:
1. piano di 1
Età dell'offerta: 4giorni
Aggiornato: 4giorni

Località

Tarnów
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Budomos

Łukasz Paciorek