SUPA24
Altro
Altro
Altro
95 196 €
(1 641 € / mq)
Vendita
4
1
58 mq
3 Maja, Rypin

camera da letto4
piatto58 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Mieszkanie 58,16 mkw, 3 pokoje, ogródek 107 mkw.Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58,16 mkw z ogródkiem ok. 107 mkw, położone na parter...

Altro
Età dell'offerta: 4giorni
Aggiornato: 4giorni

Località

3 Maja, Rypin
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Tomasz Wrzesiński