SUPA24
Altro
Altro
Altro
112 962 €
(2 567 € / mq)
Vendita
2
1
44 mq
Widok, Piła

camera da letto2
piatto44 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterrato
terrazzaNO

Descrizione

Nowoczesne, jasne 2-pokojowe mieszkanie - Piła, os. Zielona Dolina Parter, balkon, nowy blok OBNIŻKA CENY!! Teraz to wyjątkowe mieszkanie dostępne je...

Altro
Età dell'offerta: 2giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Widok, Piła
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Grupa Furman Nieruchomości

Anna Różycka